S Thermomixem ke zdravému a fit životu

Dominika Hostinská
e-mail: info@domihostinska.cz

Jsem výživová lifestyle koučka, podnikatelka, ale také máma a manželka. A ačkoliv všechny tyto role vyžadují mé plné nasazení, i můj den má jenom 24 hodin. Od doby, co je ale mým pomocníkem v kuchyni Thermomix, v ní trávím mnohem méně času a příprava zdravých a chutných jídel pro mou rodinu mě zase baví! 

Vaření s Thermomixem změnilo rytmus fungování mé rodiny a já tak cítím více klidu, radosti i spokojenosti. I ty to můžeš zažít! Zjisti, co všechno Thermomix umí a kolik námahy s ním každý den ušetříš. Tento skvělý multifunkční přístroj si nyní můžeš pořídit rovnou u mě, stala jsem se oficiálně jeho nezávislým obchodním poradcem.

Pokud ale nemáš konkrétní otázky, můžeš si projít několik zásadních bodů rovnou na této stránce.

Co je Thermomix?

Thermomix je multifunkční kuchyňský přístroj, jehož schopnosti se dalece vymykají běžným konkurenčním přístrojům. Jeho oblíbenost je tak vysoká, že jej často uvidíš v českých i zahraničních pořadech o vaření, kulinářských soutěžích i filmech. A proč? Protože do vaření a přípravy jídel vnáší doslova revoluci!

Tento poměrně kompaktní přístroj v sobě skrývá neskutečné množství funkcí, pro které musíš mít běžně celou armádu spotřebičů.

 • ohřev

 • zahušťování

 • rýžovar

 • vaření vajec

 • fermentace

 • sous-vide

 • pomalé vaření

 • mixování

 • váha
 • příprava těsta
 • turbo sekání
 • škrábání a strouhání (potřeba pořídit další komponenty, ale není to nezbytně nutné)
 • vaření v páře
 • předmytí

Všechny tyto funkce ale nejsou to jediné! Thermomix se pyšní ještě něčím dalším, naprosto unikátním. A tím je jeho propracovaný software, který umožňuje vaření podle širokého výběru receptů z aplikace Cookidoo a který tě krok za krokem provede jejich přípravou.

Přečti si víc na blogu:

Recepty, Zdraví

Co umí Thermomix? V kuchyni skoro všechno!

Recepty, Zdraví

Můj nový pomocník v kuchyni – Thermomix

Výhody Thermomixu

Pokud tě zajímá, co ti vaření s Thermomixem vlastně přinese, tak zbystři. Thermomix ti:

Ušetří čas...

Na přípravu jídel už nebudeš potřebovat několik spotřebičů, které budeš vytahovat, používat, umývat a zase uklízet. V Thermomixu máš vše v jednom a díky návodu krok po kroku víš přesně co dělat. Kromě toho si už nemusíš lámat hlavu nad tím, co zase uvařit - v aplikaci s recepty Cookidoo si snadno vybereš recept podle surovin, které máš doma (skvělá příležitost, jak konečně vařit bez zbytků - zero waste), a to, co je třeba koupit, si rovnou přihodíš do nákupního seznamu, který je rovněž součástí Cookidoo platformy.

Ušetří peníze...

Dříve jsi k vaření potřebovala hrnce, mixéry, šlehače a hnětače, rýžovary, pomalý hrnec, ruční škrabky i váhu. To všechno teď zastane Thermomix a ty už za tyto přístroje neutratíš ani korunu! Pokud si navíc doma připravíš základní suroviny jako jsou ořechová másla, mouky, řecké jogurty či rostlinná mléka a másla, přijdou tě na výrazně méně než v obchodě.

Ušetří místo...

Thermomix si klidně vystav na strategické místo ve své kuchyni a ten zbytek spotřebičů, které nepotřebuješ, daruj třeba kamarádkám 🙂 Najednou budeš mít v kuchyni prostor a volnost, kterou ocení nejen tvůj domov, ale i tvá mysl! 

Vrátí chuť do vaření...

Co si budeme namlouvat, pokud máš doma děti, je vaření jako sprint - hlavně rychle, aby už něco bylo na stole! S Thermomixem získáš úžasnou pohodu a jistotu perfektního výsledku. V hlavě už nebudeš muset nosit všechny recepty a neustále přemýšlet, co zase uvařit. Jednoduše si projdeš recepty v Cookidoo nebo rovnou na Thermomixu a bez obav se pustíš do vaření.

Pokud ale ráda vaříš kreativně a podle svého, nemusíš mít obavy! Thermomix využiješ k vaření svých oblíbených jídel v manuálním režimu. 🙂

Dá kontrolu nad kvalitou jídla...

S Thermomixem nejde pouze o vaření polévek, kaší, omáček nebo přípravu salátů. Kdeže! Thermomix oceníš zejména, pokud chceš mít kontrolu nad kvalitou toho, co jíš. Díky němu si doma připravíš i základní suroviny jako jsou ořechové mouky a másla, rostlinná mléka a kořenící pasty - to vše s jistotou, že víš, co jíš. A navíc za výrazně nižší cenu než při koupi stejného produktu v obchodě.

Zapojí celou rodinu...

Příprava jídel s Thermomixem je díky digitálnímu návodu krok za krokem a všestrannosti tohoto přístroje tak snadná, že se do ní může pustit úplně každý! Konečně se tak zapojí i tvůj partner nebo pod dohledem i děti. Každodenní péče o rodinu se tak rovnoměrně rozloží a ty získáš více času pro své vlastní záliby a koníčky.

Zkušenosti mých zákaznic

Zaujal tě Thermomix? Ozvi se mi a ráda ti jeho schopnosti předvedu online anebo v pohodlí tvého domova. Jako nezávislá obchodní poradkyně Thermomixu ti ukážu, jak jednoduše se s ním pracuje. Protože kdo to neuvidí, neuvěří 🙂 

Kde a jak ho koupit

Jak už jsi možná sama zjistila, Thermomix nekoupíš ani na internetu, ani v žádné kamenné prodejně. Tím důvodem je právě to, že při komerčním prodeji by ses o jeho vlastnostech a schopnostech nemohla nikdy tolik dozvědět! Thermomix si prostě musíš sama zkusit, abys ocenila jeho vlastnosti, vyzkoušela aplikaci Cookidoo a zjistila, co vše ti může nabídnout pro ulehčení tvého každodenního fungování.

Pokud tě zajímá, na kolik přijde a jestli bys ho využila právě ty, napiš mi na info@domihostinska.cz nebo vyplň formulář níže. Já se ti ozvu a domluvíme se na nezávazné ukázce v online prostoru anebo přímo u tebe doma. 

S nákupem Thermomixu ode mne navíc získáš:

Odborný pohled výživářky...

Chceš změnit svůj život k lepšímu a ocenila bys tipy, triky a návody k úpravě svého vaření a životního stylu? Jako profesionální výživářka ti ráda pomohu i v tomto směru.

Soukromou whatsappovou i facebookovou skupinu...

Všechny mé zákaznice získají přístup do soukromé skupiny na WhatsAppu i Facebooku, kde je prostor pokládat dotazy, sdílet tipy, triky a inspirovat se při vaření s Thermomixem mnohem více než na mých sociálních sítích. Na WhatsAppu jsem navíc k dispozici pro tvé dotazy, 7 dní v týdnu, (skoro) 24 hodin denně :).

Vaření pro děti...

Jsem maminka a mou prioritou je proto zdravé vaření právě pro děti. Kromě toho jsem ale také absolvovala speciální kurz zaměřený na výživu dětí a budu ti tak oporou i této oblasti.

Přidej se k nám a objev nový rozměr péče o své zdraví i svou rodinu.

Zaujal tě Thermomix? Chceš se na něco zeptat?👇

Jméno
Email
Telefon
Zpráva
0 of 1000

Inspiruj se s Thermomixem

Místa, kde můžeš najít část mé inspirace veřejně:

Často kladené dotazy

Slyšela jsem, že se při pořízení Thermomixu jedná o vysokou vstupní investici?

Ano, pořízení Thermomixu se zpočátku zdá jako velká investice, ale jde o investici, jejíž funkce a benefity dlouhodobě vedou k finančním úsporám. Při používání jednoho místo mnoha spotřebičů ušetříš nejen energie, ale také pořizovací náklady. Základní suroviny připravené v Thermomixu vyjdou výrazně levněji než v obchodě a navíc budou kvalitní a čerstvé. No a v neposlední řadě Thermomix šetří čas - a čas jsou také peníze.

Co mi Thermomix nahradí v kuchyni?

Téměř všechny spotřebiče, na které si vzpomeneš. Jediné co neumí, je smažení a tlakové vaření. Tyto způsoby přípravy jídel ovšem nejsou ani zdravé, takže ti chybět ani nemusí. Místo tlakového vaření můžeš naopak využít pomalé vaření, které je zdravější. 

Varnou desku a troubu pochopitelně stále využiješ, ale sama zjistíš, že kolikrát nebudou vůbec potřeba :-). Takovou bábovku nebo pečivo totiž můžeš upéct na páře přímo v Thermomixu.

Co vše Thermomix umí?

Hněte, šlehá, mixuje, mele (mák, ořechy, luštěniny, obiloviny, maso,..), fermentuje, vaří v páře, obsahuje funkci pomalého vaření, vaření sous-vide, funkci vaření vajec, rýžovar, varnou konvici a mnohem, mnohem více. Thermomix totiž také restuje, karamelizuje, zahušťuje a umí se sám předmýt.

Kdy bude nový model Thermomixu?

Přesné datum nevíme, ale v roce 2024 určitě nebude. Na druhou stranu si nedovedu představit, co více by mohl Thermomix umět a jak by šel vylepšit. Díky postupným aktualizacím, které jsou zcela zdarma se však i aktuální model neustále zdokonaluje a zdokonaluje.

Co je součástí Thermomixu?

Součástí Thermomixu je kompletní mixovací nádoba TM6, varoma mísa s varoma táckem a víkem, varný košík s víkem, stěrka, ochranný kryt víka mixovací nádoby, šlehací metlička, návod k použití a kuchařka "Inspirace pro vás".

Je potřeba si k Thermomixu ještě něco dokoupit?

Není nic nezbytně nutné, ale například pro pomalé vaření využijete tzv. Kryt mixovacích nožů 2v1, který při pomalém vaření chrání ingredience, aby je nože nenasekaly a navíc tento kryt slouží současně i jako škrabka na zeleninu, brambory,..

Někdo mi říkal, že si ty recepty v Thermomixu musí platit, je to pravda?

Ano, částka je 1200,- ročně. Na jedno členství se však dají připojit až 4 Thermomixy a při koupi Thermomixu navíc získáš předplatné aplikace Cookidoo na 6 měsíců zcela zdarma.

V aplikaci najdeš přes 3 400 receptů z české kolekce a přes 97 000 receptů z té světové. Mimo to zákazníci velmi oceňují také nákupní seznam, který lze pohodlně sdílet například s partnerem, nebo možnost tvorby vlastních kolekcí receptů, včetně možnosti efektivního filtrování všemi recepty.

Jaká je velikost celého přístroje? Je vhodný do malé kuchyně?

Rozměry základny celého přístroje jsou 34,10 cm / 32,60 cm / 32,60 cm (V/Š/H).

Co vše k jeho použití potřebuji? Mohu s ním cestovat?

Potřebuješ pouze zásuvku, a proto je na cestování naprosto ideální. Jak je zmíněno výše, mít klasický sporák je fajn, ale s Thermomixem ho nebudeš nutně potřebovat. S funkcí páry v Thermomixu můžeš upéct i pečivo nebo dezerty.

Sleduj mě na Instagramu