Má filozofie


Člověk je výsledkem svých každodenních návyků. Způsob, jakým každý den funguješ, co vkládáš do úst, jakou vodu piješ, jak spíš, jak se hýbeš, jak moc jsi vystavena stresu a spoustu dalších faktorů přímo souvisí s tím, jak kvalitní tvůj život bude.


Věřím v uvědomělé stravování, individualitu, opravdové jídlo a zdravé návyky. To vše má pak neskutečný potenciál v rámci zdravotní prevence a přirozeném posilování imunity. Nejde tedy jen o to, aby ses teď cítila dobře a měla svou vysněnou váhu, ale abys mohla vést skutečně kvalitní a plnohodnotný život bez chronických nemocí, omezení a dalších obtíží, které jsou dnes bohužel denním šálkem kávy většiny lidí.

Aby ses nemusela spoléhat na léky a doktory, ale především na sebe samu a vlastní rozhodnutí.

Každá chceme cítit svobodu a ne pocit omezení. Počítání kalorií a hlídání si příjmu může být nápomocný v některých situacích a po určitý čas, ale rozhodně by to člověk neměl řešit po celý život. Zázračné diety, počítání kalorií a další výživové výstřelky jsou něco, čím jsem si sama prošla a ze zkušenosti vím, že to nefunguje. Ne dlouhodobě, ne udržitelně.

Původně jsem i já chtěla jen dobře vypadat. Nosit velikost S, nejlépe XS. Chtěla jsem se líbit svému okolí a získat si náklonnost lidí díky tomu, jak vypadám, s myšlenkou, že je tím budu inspirovat a motivovat.

V době, kdy pro mě byl můj vzhled priorita číslo jedna, jsem si pečlivě hlídala kalorický příjem a měla ho nastavený tak, aby směřoval k redukci tuku. Vážila jsem 52 kg a měla 170 cm. Tato váha pro mě ale nebyla přirozená a dostalo se to do bodu, kdy přišla nespavost, ztráta menstruace, neustálé myšlenky na jídlo a další potíže.

Všechno to, čím jsem si sama prošla, mi pomohlo si uvědomit, že krásnou postavu a spokojenost mi nezajistí neustálá kontrola stravy a redukční procesy. To, co ti zajistí, že budeš spokojená, je zdravé a silné tělo, mysl, správně fungující hormony a zdravá psychika.

Mám radost, že ti všechny tyto své poznatky a zkušenosti mohu předávat a vést tě tím správným směrem. Sdílet s tebou vše, co jsem si za tu dlouhou dobu ověřila nejen na sobě, ale i na svých klientkách, kterých mi pod rukama prošlo už stovky!

Pomoc ti ke zdravému a silném tělu bez pocitu omezení v každodenním životě. To je můj cíl. To je to, kam tě chci směřovat.

Nikdy nezapomínej na to, že mezi six-packem (% tuku) a zdravím není rovnítko!

Mou prioritou je, abys uměla poslouchat své tělo, porozuměla mu, uměla reagovat na jeho potřeby a naučila ses, jak nejlépe pečovat o zdraví nejen své, ale celé rodiny.

Inspirovat tě k pohybu, cvičení a samozřejmě i k tomu, že vše není jen černé a bílé. Nějaká občasná sladkost nebo méně kvalitní jídlo ti zdraví nezničí. To, co rozhoduje, jsou tvé každodenní návyky.

Je čas na změnu. Jsem tu pro tebe.

Sleduj mě na Instagramu