Spolupráce

Spousta lidí nevidí spolupráce příliš ráda. Vím a to, a přesně to je ten důvod, proč jsem se rozhodla věnovat tomuhle tématu část mých webových stránek.

I já sama nějaké ty spolupráce mám, a tak bych ti tu chtěla trochu více popsat, jak k nim přistupuji, co je pro mě důležité a proč vlastně vůbec spolupráci přijmu, když už se tak rozhodnu.

Nemám ráda jednorázové spolupráce. Rozhodně upřednostňuji ty dlouhodobé. Jde o to, že pokud nějakou spolupráci přijmu, tak v daný produkt/službu věřím a ráda to pro tebe testuji, ukazuji ti to a pochopitelně to hlavně sama ráda užívám.

Krátkodobé spolupráce přijímám pouze ve chvíli, kdy vím, že i jednorázové a krátkodobé užívání splní potřebný účel a je ku prospěchu.

Pokud nějakou spolupráci přijmu, není to pro peníze, ale skutečně proto, že jsem z dané věci/služby nadšená a opravdu ji sama ráda aktivně užívám/nosím/cokoliv a pořídila bych si ji i ve chvíli, kdy by to spolupráce nebyla.

Touto formou pro tebe mohu zkoušet a testovat spoustu produktů a dávat ti tak skutečně upřímné tipy a doporučení, z čeho jsem, co funguje, je kvalitní, ale i naopak, co bych si třeba už znovu neobjednala. 🙂

A teď tedy jdeme na to! S kým dlouhodobě spolupracuji?

 

Veganza Store

Tady jsem neváhala ani minutu. Cílem tohoto e-shopu s rostlinnou stravu je šířit informace o zdravé a rostlinné stravě. Kromě veganství chtějí obecně pomáhat lidem v pochopení důležitosti zdravé výživy a nasměrovat je k jejímu jednoduchému a zábavnému uplatnění v praxi prostřednictvím tipů a receptů. To vše ve spojení s fitness tak, aby se lidé naučili skrz stravu podpořit svůj výkon a regeneraci, zdraví a měli radost z pohybu.


Miluju jejich produkty, ačkoliv sama nejsem vegankou. Opravdu s velkým nadšením tuto filozofii šířím a doporučuji dál i tobě! Ukazuji ti zdravé fitness recepty z těch nejkvalitnějších dobrot, které podpoří tvé zdraví i výkonnost!
Na tomto e-shopu ode mě dokonce můžeš uplatit slevový kódík, a to DOMI5 ☺.

Daniel Wellington

Šperky….jaká žena by je nemilovala. Tahle nabídka byla v podobném duchu jediná, ale jejich šperky v jednoduchém elegantním stylu si mě prostě získaly a už je to druhým rokem, kdy se společností Daniel Wellington spolupracuji a jejich nové modely mě prostě nikdy nepřestanou bavit.

Vždy v rámci kampaní pro tebe přidávám příspěvky na svém instagramovém profilu, kde se vždy dozvíš kódík pro slevu a jaká akce zrovna probíhá.

Galsari a Swimmeez

Těchto spoluprací si nesmírně vážím, protože představují přesně ten typ spolupráce, který mám hrozně ráda. Založený na kamarádském přístupu, důvěře, společných foceních a spousty dalších skvělých věcí.

Jako fitness nadšenkyně jsem pochopitelně spolupráci v rámci fitness oblečení přijala bez mrknutí oka, ale ještě před tím jsem měla možnost jejich oblečení vyzkoušet, a co si budem povídat, ale ty materiály jsou prostě boží!

Později tito skvělí lidé vytvořili další značku, tentokrát pro moderní plavky se skvělými střihy, a to Swimmeez. Plavky jsou z prémiových dvouvrstvých materiálů a střihy jsou propracované do nejmenšího detailu. Vždycky jsem měla problém vybrat plavky, které by mi padly, a vím, že nás žen je v tomhle směru opravdu hodně:D. Tady jsem nikdy nešlápla vedle, a proto ráda ukazuji tobě, že se u vody můžeš cítit prostě božsky!

Sociální sítě