17 října

Zázrak jménem Symprove aneb zdraví tvého mikrobiomu je základ – 2. díl

2  komentářů

Nedávno jsem dokončila svou 12ti týdenní probiotickou kúru se Symprove. A hned zčerstva ti jdu popsat svou zkušenost 🙂

Domi-symprove-produkt

 

Už v prvním díle článku jsi mohla najít spoustu informací. Zejména proč, jak a co to Symprove vlastně je. Napsala jsem ti v něm, kdy je vhodné probiotika zvážit, a kvůli čemu jsem si touto kúrou procházela já osobně.

Tento článek nebude tak rozsáhlý, jako ten první, zaměřený především na informace. V tom dnešním ti chci pouze shrnout závěr svého pozorování, jak jsem slíbila. Povím ti, co mi kúra přinesla a konkrétně, jakých benefitů jsem si během těch 12 týdnů všimla.

Taaaak, sama jsem byla zvědavá a tak jdem na to!

 

1. Psychika / Zvládání stresu

Poslední dobou jsem si toho na svá bedra naložila poměrně hodně. Hodně věcí najednou. A bohužel jsem ten typ člověka, který když se pro něco rozhodne a začínají se mu v hlavě rojit nápady, tak to chce vše realizovat, a to ideálně hned. To mi pak ale samozřejmě způsobuje dost stresu a tlaku, který jsem si pochopitelně vytvářím já sama.

Neuměla jsem s tím úplně pracovat a dost často jsem ze všeho byla tak vyčerpaná, že jsem měla sem tam myšlenky se na vše vyprdnout.

Nicméně, během těch 12ti týdnů se Symprove jsem si začala všímat, že s tímhle tlakem a stresem umím mnohem lépe pracovat. Jako kdybych se mu už tak nepoddávala. A to pro mě byl naprosto boží pocit. A hlavně dost zásadní proto, abych ve všech aktivitách, které miluju, mohla dál bez problémů pokračovat.

 

2. Trávení

Neměla jsem úplně nějaké ultra problémy s trávením a není to úplně “fancy” téma, o kterém se příjemně baví na veřejnosti. Ale ano, občas jsem měla problémy s nadýmáním a trávením určitých jídel. Ani nevím, jak, ale tyhle mé “menší” obtíže nadobro zmizely!

Ono tím, že to nebyly tak velké problémy, tak mi ani nepřišlo na místě to nějak řešit. Neotravovalo mě to tolik, že bych tomu přikládala nějakou velkou váhu a spíše to brala jako normální jev a součást toho, jak mé tělo funguje.

To byl ale obrovský omyl! Protože, ač to nebyl ten důvod, proč jsem Symprove začala užívat… nebo vlastně byl, protože rozhozený mikrobiom má projevy špatného trávení! Tak jsem si to s tím až tolik nespojovala.

Každopádně, špatné trávení mi dalo sbohem, což se pochopitelně odrazilo i na tom, jak komfortně se během dne cítím! Je to paráda 🙂

 

3. Pleť

Ač jsem si nemyslela, že mám vyloženě špatnou pleť, žádné rozsáhlejší akné mě nikdy netrápilo, tak bez make-upu jsem ven jen tak nevycházela. Na pleti byly rozhodně nedostatky (spíše v podobě takových těch menších pupíků v určitých oblastech obličeje a barva pleti nebyla úplně sjednocená tak, abych se bez nějaké té hezké “hnědé vrstvičky” navíc cítila příjemně ve společnosti).

Ani teď nechodím bez make-upu, ale rozhodně vnímám velké zlepšení i v této oblasti. Vidím, že se má pleť začala dávat do pořádku a vše, co jsem zmiňovala výše, se víceméně začalo vytrácet. Neříkám ještě, že to zmizelo na 100%, ale rozhodně je to tak o 80% lepší! A to je bomba, no ne? 🙂

symprove-mango-passion-fruit

 

Tohle jsou zásadní benefity, které jsem během těch 12 týdnů vypozorovala a významně ovlivnily mé fungování a to, jak se každý den cítím.

Určitě mě ale hlavně zajímá, pokud kúru podstoupíš ty, jaké změny se budou dít u TEBE! Budu moc ráda, když mi je dáš vědět, abych tak mohla pozitivní ohlasy o těhle kouzelných lahvičkách šířit dál i s dalšími skvělými příběhy!

PS: na Symprove ode mě máš také slevičku s kódem domi5 !❤️


Mohlo by se ti také líbit

Přírodní sexy opálení už za 4 hodiny

Na kvalitě vody záleží! Aneb proč filtrovat svou vodu?

Sem hoď svůj koment

Tvá e-mailová adresa nebude zveřejněna. Povinná pole jsou označena

{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}