10 března

3 TOP TIPY na zdravé mlsání / JEDNODUŠE, ZDRAVĚ, RYCHLE

0  komentářů

Ahojky holky! dneska tu pro vás mám videjko, o které jste si hodně říkali na mém instagramovém profilu, a tím je inspirace na moje oblíbené sladké dobroty<img role=<img role=. Nejen, že jsou všechny tři dobroty zdravé a plné důležitých živin, ale zároveň je v kuchyni připravíě raz dva a pochutná si na nich klidně celá tvoje rodina!<img role=.

<img role=RECEPTY<img role=

 

­ <img role=Vanilkovo kokosovej termix

Ingredience:

Postup: Jogurt důkladně promícháme s proteinem a v případě potřeby přidáme trochu vody tak, aby nám vznikla požadovaná „termixovitá“ konzistence. Přidáme nakrájené jahody (ovoce) a musli.

 

<img role=Banány s tvarohem a kakaovým toppingem

Ingredience:

  • banán – 80 g tvarohu (ideálně z farmy)
  • 80 g smetany (ideálně z farmy)
  • kvalitní raw kakao*
  • trocha vody
  • čekankový sirup (dle chuti)

Postup: Banán nakrájíme na kolečka a přendáme na talíř. Smetanu smícháme s tvarohem a přendáme na připravený banán. Poté si smícháme kakao, trochu vody a čekankový sirup a vše důkladně mícháme, dokud nám nevznikne zdravá verze nutelly! 🙂 Tekuté složky přidávat opatrně, aby nebyl topping příliš řídký.

 

<img role=Kaše se sladkými ořechy

Ingredience:

Postup: Quinou s pohankou uvaříme ve vodě do změknutí. Poté, co se voda z větší části vypaří, přidáme mraženou lesní směs a necháme ji v kaši hezky rozehřát. Jakmile směs povolí, přimícháme protein a goji a vše pořádně promícháme. Pokud je to potřeba, přidáme vodu. Pokud by byla kaše naopak příliš řídká, tak přidáme protein (rostlinný kvůli výsledné hustější konzistenci). Jakmile máme kaši připravenou přendáme ji do misky, přidáme na ní hořkou čokoládu, jogurt a vrhneme se na přípravu sladkých ořechů. Ty si připravíme tak, že si na pánvi roztopíme trochu Ghí, ořechy nasekáme a začneme zlehka restovat. Jakmile začnou ořechy hezky zlátnout, přidáme ještě špetku soli, promísíme a v závěru ještě pokapeme česačkovým sirupem. Hotové ořechy přidáme k připravené kaši a máme hotovo<img role=.

Tak doufám, že si na všech těch dobrotách pochutnáš stejně tak, jako u nás doma.<img draggable=

Ingredience označené * mám z Goodie, kde ode mě máš s kódem domi slevu na každý nákup💚.


Mohlo by se ti také líbit

Palačinky s nutellou

Palačinky s nutellou

Kokosová smoothie bowl s banánem a čokoládou

Kokosová smoothie bowl s banánem a čokoládou
{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}